Bełżyce

Cukiernie i piekarnie - Bełżyce

Kazimierska 3

Godziny pracy
poniedziałek-piątek: 6-18
sobota: 6-14
Telefon: 601073161

Cukiernia Bełżyce

Cukiernia Mielnik w Bełżycach to miejsce, gdzie urzeczywistniamy słodkie marzenia. Tradycyjne, rodzinne receptury będące podstawą produkcji, towarzyszą nam od lat, niezmiennie tworząc znaną i lubianą ofertę.

Wyjątkowe wypieki kuszą smakiem, aromatem i wyglądem.

Pulchne babeczki oprószone cukrem pudrem, soczyste szarlotki, domowe serniki oraz pączki zwyrazistym nadzieniem, to doskonały pomysł na każdą okazję… i bez okazji także! Każdy nasz produkt jest małym, cukierniczym dziełem sztuki, które wnosi odrobinę słodyczy w codzienną rutynę.

Cukiernia Mielnik w Bełżycach to także realizacje weselne. Słodkie stoły zdobiące przyjęcia, zachwycają, a efektowne torty zapisuj się w pięknych wspomnieniach na lata.

Podczas codziennych czynności łączymy ducha tradycji z nowoczesnymi technologiami, osiągając niepowtarzalny smak wypieków, który zaskarbił sobie niejedno już serce…i podniebienie!

Piekarnia Bełżyce

Zapach świeżego pieczywa przywodzi na myśl spokojną, pełną ciepła, domową atmosferę.
Produkowany w Niedrzwicy Dużej oraz dostarczany do piekarni w Bełżycach chleb to wyrób, którego produkcja wymaga odpowiedniej wprawy i wiedzy, dlatego ten wytwarzany przez nas jest oparty o tradycyjną rodzinną recepturę, dzięki której jesteśmy w stanie zagwarantować niepowtarzalny smak i aromat. Własnoręcznie przygotowany zakwas to nasz największy sekret. Produkowany metodą kilkufazową (żurek- półkwas- zakwas) z zachowaniem najważniejszych parametrów technologicznych jest podstawą do tworzenia najlepszej jakości wyrobów.

Piekarnia Mielnik w Bełżycach to jedynie najlepsze produkty, starannie wyselekcjonowane, o składnikach pochodzących z ekologicznych upraw i od sprawdzonych dostawców. Dzięki temu nasza oferta pełna jest różnego rodzaju pieczywa, będącego idealnym dopełnieniem codziennej, zdrowej, zbilansowanej diety.

Proponujemy także słodkie pwyroby piekarnicze, przygotowane na wzór domowych wypieków. Pełne delikatnej słodyczy drożdżówki, puszyste pączki czy staropolskie faworki, to wyroby, które zdobyły serce niejednego już Klienta.

Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.