Poniatowa

Cukiernie i piekarnie - Poniatowa

Brzozowa 1

Godziny pracy
poniedziałek-piątek: 6-16
sobota: 6-12
Telefon: 663490192

Cukiernia Poniatowa

Nasza Cukiernia Mielnik w Poniatowej to słodka kraina pyszności doskonałych na każdą okazję. Oferujemy klasyczne wypieki oparte o tradycyjne receptury, charakteryzujące się niezwykłym smakiem i aromatem. Selekcja oraz dobór najwyższej jakości składników, na których bazie pracujemy, jest gwarancją niepowtarzalnej uczty dla podniebienia i oka.

Tworzymy ciasta, ciastka, rogaliki, babki i babeczki łącząc innowacyjne technologie z zachowaniem tradycyjnych słodkich sekretów sztuki kulinarnej. Nasze produkty stanowią gratkę dla łasuchów, ale sprawdzają się też doskonale jako rodzaj dekoracji. Często towarzyszymy naszym Klientom podczas najważniejszych momentów życia- pełniąc funkcję słodkiego stołu, czy tortu weselnego, dokładając wszelkich starań, aby słodkie wspomnienia były równie piękne, co pyszne.

Produkty naszej cukierni Mielnik w Poniatowej od lat stanowią doskonałą alternatywę dla sklepowych słodyczy. Kultywując tradycję słodkich wypieków, tworzonych na wzór domowych łakoci rezygnujemy ze sztucznych składników i ulepszaczy. Przenosimy ducha tradycji do współczesnych realiów, tworząc wyroby najwyższej jakości.

Piekarnia Poniatowa

Wychodząc naprzeciw wymaganiom współczesnego rynku, wsłuchujemy się w potrzeby Klientów, oferując najwyższej jakości pieczywo pozbawione sztucznych składników i konserwantów.
Wykorzystujemy tradycyjne receptury podczas wypieków w Niedrzwicy Dużej, następnie dostarczamy pieczywo do Piekarni Mielnik w Poniatowej. Bazujemy na wieloletnim doświadczeniu, dzięki któremu zaskarbiliśmy sobie zaufanie i zadowolenie konsumentów.

Najważniejszym aspektem, dzięki któremu nasze wypieki zachowują niepowtarzalny smak i aromat jest własnoręcznie wytwarzany zakwas żytni. Produkujemy go metodą kilkufazową (żurek- półkwas- zakwas) z zachowaniem najważniejszych parametrów technologicznych jak czas fermentacji, temperatura i konsystencja odpowiednie dla każdej z faz. Cały cykl produkcyjny przeprowadzamy w ciągu 24 godzin, dzięki czemu zyskujemy pieczywo o bogatym składzie odżywczym.

Oferta naszej Piekarni Mielnik w Poniatowej to wypieki o zróżnicowanym smaku i bogatym wyborze dodatków. Są one gwarancją, że każdy nawet najbardziej wybredny smakosz znajdzie coś dla siebie.
Co dzień dążymy do perfekcji, tworząc wyroby dopasowane do stale rosnących wymagań i oczekiwań naszych Klientów. Nasze produkty- w dużej mierze ręcznie formowane- są odzwierciedleniem zamiłowania i pasji, które towarzyszą nam od lat, niezmiennie nadając sens naszej pracy.

Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.